Ta oferta pracy jest nieaktualna od 336 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Obiektu

  • Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KONSERWATOR OBIEKTU
    Nr ref. MR/12/2017     Praca w wymiarze: 1/1 etatu

    TWOJE ZADANIA:

    • Kontrolowanie i bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu
    • Wykonywanie napraw ogólnobudowlanych, usuwanie usterek i awarii
    • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi organizacji
    • Koordynacja prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonanych prac
    • Uczestnictwo w kontrolach przeprowadzanych przez instytucje państwowe

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie lub zawodowe techniczne
    • Możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów
    • Doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów budowlanych, umiejętność diagnozowania usterek
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
    • Umiejętność prac w zespole
    • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP w zakresie eksploatacji (mile widziane)
    • Uprawnienia na podest ruchomy (mile widziane)

    OFERUJEMY:

    • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
    • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
    • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard
    • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)
    • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

    ZAAPLIKUJ