Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Obiektu

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Proma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Tychy woj. śląskie swoją działalność na rynku Polskim rozpoczęła w 2002 roku i od początku działalności świadczy profesjonalne usługi z zakresu produkcji części samochodowych. Proma Poland jest częścią międzynarodowej firmy „Gruppo Proma”, która działa już w 10 krajach (na 5 kontynentach), w których posiada swoje przemysłowe fabryki. W ofercie firmy znajduje się m.in spawanie elementów metalowych, montaż struktur siedzeń samochodowych, systemy do podwozia, tłoczenie elementów metalowych.

    Firma PROMA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach
    zatrudni osoby do pracy o następujących kwalifikacjach na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy

    Obowiązki:

    • Nadzorowanie stanu technicznego budynków i instalacji, w tym naprawa bieżących usterek
    • Wymiana zużytych elementów instalacji i wyposażenia (np. odpływy kanalizacyjne, deski wc, karnisze, grzejniki CO, wymiana zamków, żarówek, świetlówek)
    • Planowanie i realizacja robót sezonowych (m.in. malowanie, czyszczenie itp.)
    • Podstawowe prace związane z obsługą kotłowni
    • Wykonanie innych czynności wynikających z potrzeb Zakładu zleconych przez dyrektora
    • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

    Wymagania:

    • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dokładność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej i w zespole
    • Samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność
    • Chęć ciągłego samodoskonalenia
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych
    Firma oferuje:
    • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego
    • System Benefit, możliwość nauki języków obcych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Proma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (43-100), ul. Murarskiej 17. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

    Przesłanie do Proma Poland Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Proma Poland Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.