Oferta pracy

Konserwator Obiektu

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

AGATA Spółka Akcyjna

Aleja Krakowska 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie drobnych prac remontowo – naprawczych;

  • Kontrola i sterowanie parametrami hali (temperatura, wentylacja);

  • Dbałość o stan techniczny i dokumentację techniczną wózków widłowych;

  • Współpraca z firmami specjalistycznymi (konserwującymi urządzenia i instalacje obiektu; odpowiedzialnymi za wywóz śmieci i opakowań);

  • Nadzór nad firmami wykonującymi prace zlecone na obiekcie;

  • Obsługa wiaty magazynowej (przywóz\wywóz palet);

  • Bezpośrednie zaangażowanie w pracę magazynu;

  • Bieżący kontakt z zarządcą obiektu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Podstawowa znajomości w zakresie obsługi;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1 Kv;

  • Instalacji tryskaczowej i podręcznego sprzętu ppoż.;

  • Instalacji elektrycznej i gazowej.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet sportowy;

  • Fundusz świadczeń socjalnych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Dobrą atmosferę pracy.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.