Konserwator obiektu

FAWIR Bolesław Skowron O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FAWIR Bolesław Skowron

Wrocław

Wrocław

Zadania:

  • Bieżąca obsługa obiektu, nadzór i kontrola instalacji technicznych wraz z automatyką (elektryczne, hydrauliczne, oświetleniowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sprężone powietrze, p-poż, gazowe)
  • Wykonywanie prac modernizacyjnych, montażowych elektrycznych i hydraulicznych
  • Utrzymywanie porządku w obrębie podległych instalacji, urządzeń i pomieszczeń
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji z przebiegu eksploatacji, bieżące protokołowanie prac

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie uprawnień SEP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obsługa komputera (w zakresie podstawowym) - MS Office
  • Zaangażowanie, dyscyplinę, chęć uczenia się i rozwoju
  • Doświadczenie w zakresie konserwacji obsługiwanych instalacji
  • Gotowość do nadgodzin, nie częściej niż raz w tygodniu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i rozwijanie kwalifikacji
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Trzyzmianowy i pięciodniowy tydzień pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy