Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FAWIR Bolesław Skowron

Konserwator obiektu

FAWIR Bolesław SkowronO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna 5 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa obiektu, nadzór i kontrola instalacji technicznych wraz z automatyką (elektryczne, hydrauliczne, oświetleniowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sprężone powietrze, p-poż, gazowe)

  • Wykonywanie prac modernizacyjnych, montażowych elektrycznych i hydraulicznych

  • Utrzymywanie porządku w obrębie podległych instalacji, urządzeń i pomieszczeń

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Prowadzenie dokumentacji z przebiegu eksploatacji, bieżące protokołowanie prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Posiadanie uprawnień SEP

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Obsługa komputera (w zakresie podstawowym) - MS Office

  • Zaangażowanie, dyscyplinę, chęć uczenia się i rozwoju

  • Doświadczenie w zakresie konserwacji obsługiwanych instalacji

  • Gotowość do nadgodzin, nie częściej niż raz w tygodniu

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i rozwijanie kwalifikacji

  • Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji

  • Umowę o pracę

  • Trzyzmianowy i pięciodniowy tydzień pracy