Logo Pracuj.pl

Konserwator obiektu

Mamut Polska S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych instalacji technicznych oraz infrastruktury budynku
  • wykonywanie bieżących napraw ślusarskich, hydraulicznych, instalacji elektrycznej
  • wykonywanie drobnych napraw sprzętu i wyposażenia obiektu
  • wykonywanie prac porządkowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi wykonującymi prace zlecone na obiekcie

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjność
  • terminowość oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • uprawnienia SEP E1
  • mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia)
  • pakiet medyczny
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • świąteczne nagrody pieniężne
  • Multisport
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Mamut Polska S.A. jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw piekarskich, specjalizujących się w produkcji wyrobów piekarsko - ciastkarskich trwałych. Priorytetem firmy jest rozwój w oparciu o światowe trendy żywieniowe oraz wzmacnianie idei, że wysoka jakość produktów to nie luksus, a standard.

Konserwator obiektu, Wrocław