Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Obiektu – Elektryk z uprawnieniami SEP

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Bieżąca obsługa obiektu, nadzór i kontrola instalacji technicznych wraz z automatyką (elektryczne, hydrauliczne, oświetleniowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sprężone powietrze, p-poż, gazowe)
    • Wykonywanie prac modernizacyjnych, montażowych elektrycznych i hydraulicznych
    • Utrzymywanie porządku w obrębie podległych instalacji, urządzeń i pomieszczeń
    • Rozwiązywanie problemów technicznych
    • Prowadzenie dokumentacji z przebiegu eksploatacji, bieżące protokołowanie prac

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe techniczne
    • Prawo jazdy kat. B
    • Posiadanie uprawnień SEP
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Obsługa komputera (w zakresie podstawowym) - MS Office
    • Zaangażowanie, dyscyplinę, chęć uczenia się i rozwoju
    • Doświadczenie w zakresie konserwacji obsługiwanych instalacji
    • Gotowość do płatnych nadgodzin, nie częściej niż raz w tygodniu

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Szkolenia i rozwijanie kwalifikacji
    • Kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
    • Rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji
    • Umowę o pracę
    • Trzyzmianowy i pięciodniowy tydzień pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).