Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Pracownik Gospodarczy

  • Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA AKCJA JOB

    LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy- NR CERTYFIKATU 9778

    dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    KONSERWATOR/ PRACOWNIK GOSPODARCZY
    Miejsce pracy: Wiązowna (pow. otwocki)

    Zakres zadań:

    • drobne naprawy i dbałość o stan nieruchomości
    • sezonowe odśnieżanie
    • nadzór nad piecem CO w okresie grzewczym
    • koszenie trawy
    • dbałość o porządek na terenie firmy

    Wymagania:

    • dyspozycyjność i motywacja do pracy
    • mile widziana "złota rączka"

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • zatrudnienie : 1/2 etatu bądź cały etat - do uzgodnienia
    • wynagrodzenie zawsze 10-tego

    opisopis
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest LIBRA EUROPE z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.