Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator - Pracownik Techniczny

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Wawel Queen****

    Nowo powstający, elegancki, butikowy Hotel Wawel Queen**** usytuowany w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy Wawelu zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA:

    • bieżące naprawy, konserwacja, przeglądy oraz remonty urządzeń w pomieszczeniach hotelowych
    • drobne prace budowlano-remontowe i malarskie
    • naprawy i usuwanie drobnych awarii wod.-kan., elektrycznych, grzewczych, ślusarskich, mechanicznych, hydraulicznych
    • współpraca w zakresie utrzymania stanu technicznego budynku hotelu

    WYMAGAMY:

    • świadectwa kwalifikacji SEP do 1kw. uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
    • znajomości zagadnień z zakresu drobnej mechaniki, konserwacji, elektryki, hydrauliki
    • umiejętności malarskich oraz innych wykończeniowych
    • prawa jazdy kat.B
    • dyspozycyjności
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY:

    • pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze
    • stabilne i dogodne warunki umowy
    • elastyczny grafik

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.