Logo Pracuj.pl

Konserwator - Pracownik techniczny

JACEK KAZIMIEROWSKI "SKY-MON RADIOTELEKOMUNIKACJA"O firmie

6 000–6 200
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

JACEK KAZIMIEROWSKI "SKY-MON RADIOTELEKOMUNIKACJA"

Puławska 15

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Serwis i konserwacja systemów bezpieczeństwa m.in. CCTV, SKD, SSWiN;
  • Wykonywanie napraw i instalacji systemów;
  • Prowadzenie dokumentacji systemów - sporządzenie protokołów, wycen, opinii, etc.;

Nasze wymagania

  • Znajomość infrastruktury sieciowej oraz konfiguracji urządzeń m.in. CCTV, SKD, SSWiN;
  • Doświadczenie w instalacji/konfiguracji systemów - mile widziane doświadczenie w zakresie sieci informatycznych;
  • Uprawnienia elektryczne - minimum E do 1 kV;
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (lub zdolność do jego uzyskania);
  • Umiejętność pracy na podkładach technicznych jak również znajomość środowiska Microsoft (Word, Excel);
  • Niekaralność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata certyfikatów ze szkoleń branżowych np. TECHOM, Dahua, Aritech, BOSCH w zakresie instalacji i konserwacji systemów bezpieczeństwa.

To oferujemy

  • Umowę o prace;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Narzędzia pracy.

Benefity

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma od ponad 30 lat zajmuje się instalacją i konserwacją systemów bezpieczeństwa w tym systemów CCTV, SKD, SSWiN oraz systemów i instalacji przeciwpożarowych głównie na terenie Warszawy i okolic. Świadczymy usługi dla dużych Klientów zewnętrznych jak również osób prywatnych. Nasz zespół specjalistów składa się z pracowników technicznych, projektantów i inspektorów z wieloletnim doświadczeniem.

Konserwator - Pracownik techniczny, Puławska 15, Mokotów, Warszawa