Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Sprzętu Komputerowego

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
     Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
    zatrudni osobę na stanowisku:
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Utrzymywanie sprawności technicznej sprzętu komputerowego oraz audiowizualnego, w tym: usuwanie usterek, dokonywanie okresowych przeglądów, usuwanie zanieczyszczeń, sprawdzanie stanu zainstalowanych aplikacji oraz systemu operacyjnego.
    • Modernizacja i konserwacja infrastruktury sieciowej LAN i WAN.
    • Udzielanie pomocy technicznej w zakresie eksploatacji sprzętu informatycznego.
    • Nadzór nad pracowniami komputerowymi (sprzęt i oprogramowanie).
    • Realizowanie spraw związanych z naprawą gwarancyjną, w tym: określanie wstępnej diagnozy, zgłaszanie usterek lub wysyłanie urządzeń do serwisu.
    • Prowadzenie rejestru telefonów służbowych oraz nadzór nad terminowością zawartych umów z operatorem sieci.
    • Udział w zakupach sprzętu audio-video.
    • Obsługa łączy telefonicznych i internetowych, systemów monitoringu i alarmowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (z obszaru elektroniki, elektrotechniki, automatyki, mechatroniki; preferowane w specjalności informatycznej.
    • Znajomość systemów operacyjnych Windows 2000/XP/7, budowy i zasady działania sprzętu komputerowego, obsługa pakietów biurowych oraz aplikacji użytkowych, zagadnienia sieciowe, w szczególności praktyczne umiejętności budowy sieci LAN i WAN.
    • Znajomość pakietu MS Office.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do czytania dokumentacji technicznych.
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (co najmniej 2 lata).
    • Dodatkowym atutem będzie posiadanie ukończonych kursów z branży IT oraz uprawnienia SEP G1.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    • Świadczenia socjalne (m.in. Multisport, dofinansowanie do wypoczynku).
    • Stabilne miejsce pracy.
    Informujemy, że:
    1. Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, z siedzibą w Katowicach, 40-007, ul. Bankowa 8; e-mail: [email protected]
    2. Kontakt e-mail do Inspektora Ochrony Danych WSZOP: [email protected]
    3. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji kandydatów do pracy. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz ma związek z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. a; c ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ). Dane osobowe są przetwarzane w oparciu o przepisy kodeksu pracy, w szczególności art. 221 kp, art. 2981 kp lub innych aktów prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) są przetwarzane wyłącznie na podstawie dobrowolnej zgody.
    4. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, a następnie są trwale usuwane, chyba że kandydat do pracy zgłosi wolę uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach organizowanych przez WSZOP.
    5. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania.
    6. Ma Pan/i prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, tj. prawo wycofania zgody na ww. przetwarzanie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda osoby, której dane dotyczą może być w każdym czasie wycofana, poprzez wysłanie zgłoszenia na adres [email protected]
    7. Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli dane przetwarzane są niezgodnie z prawem.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji niniejszej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a-c Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany/a o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”

    ODPOWIEMY NA WYBRANE APLIKACJE

    Dziękujemy !