Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator - Technik obiektu

  • lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 07.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Best Western Hotel Prima, położony przy ul. Kiełbaśniczej 16-19
    we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko:

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia technicznego,
    • uprawnienia SAP do 1 kV,
    • sumienności i dokładności w wykonywaniu pracy własnej,
    • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość obsługi i konserwacji urządzeń grzewczych, gazowych i wentylacyjnych.

    Zakres obowiązków:

    • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
    • bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
    • wykonywanie prac montażowych i naprawczych,
    • wykonywanie prac porządkowych.

    W zamian oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania
    • bonusy socjalne

    Telefon kontaktowy: 502 556 139

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV) klikając w przycisk Aplikuj

    Na CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
    Informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BW HOTEL WROCŁAW SP. z o.o. ul. Kiełbaśnicza 16-19, 50-110 we Wrocławiu, NIP: 8971659817. Przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany i nie stosuje profilowania. Podane dane osobowe będą przechowywane w okresie rekrutacji oraz w okresie 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko oraz dla celów rekrutacyjnych na stanowisko zbliżone. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie art. 22¹ Kodeksu pracy (imię/a i nazwisko,  data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia)  jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pana/Pani dobrowolnej zgody. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych , w tym o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy: [email protected]