Logo Pracuj.pl

Konserwator - Technik utrzymania obiektu

MOOSEN sp. z o.o.O firmie

MOOSEN sp. z o.o.

Jana Kazimierza 33

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Główny zakres prac 8 godzin/dziennie - dyżur na budynku.
  • Nadzór nad bieżąca eksploatacją instalacji.
  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych.
  • Przeprowadzanie diagnostyki i drobnych napraw oświetlenia, systemów elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych.
  • Usuwanie awarii, wykonywanie drobnych prac remontowych, monitoring mediów.
  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi.
  • Utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, systemów oraz pomieszczeń.

Nasze wymagania

  • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek.
  • Znajomości obsługi instalacji budynkowych.
  • Umiejętność czytania planów instalacji.
  • Zdolności do pracy na wysokości pow. 3m.
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (najlepiej o profilu elektrycznym).
  • Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy instalacjach elektroenergetycznych.

To oferujemy

  • Pełne wyposażenie najwyższej jakości sprzętem.
  • Telefon służbowy.
  • Praca w czystych warunkach.
  • Praca na prestiżowych osiedlach w centralnych dzielnicach Warszawy.
  • Umowa o pracę po okresie próbnym.
  • Pełny etat.
  • Pracownik fizyczny.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

O nas

Moosen Konserwacja jest firmą specjalizująca się w obsłudze technicznej prestiżowych osiedli na terenie Warszawy. Wyróżnia nas najwyższej jakości poziom usług i zaufanie klientów. Nasi specjaliści posiadają sprzęt i umiejętności pozwalające usunąć awarie począwszy od naprawy drzwi do przywrócenia zasilania na kompleksie wielobudynkowym.

Nasi pracownicy są wyposażeni w kompletne umundurowanie, służbowe telefony i auto serwisowe aby móc wykonywać swoje obowiązki bez żadnych przeszkód.

Cenimy sobie rzetelnych i kulturalnych pracowników którzy są objęci systemem premiowym. Osobom zainteresowanym oferujemy szkolenia przygotowujące do pracy na każdym obiekcie osobno.

Konserwator - Technik utrzymania obiektu, Jana Kazimierza 33, Wola, Warszawa