Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator - Technik utrzymania obiektu

Remo-Vip

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób technicznych, samodzielnych i zaangażowanych w pracę, do obsługi technicznej Wspólnot Mieszkaniowych.

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w budynku,

  • Bieżąca obsługa, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako: elektryk, hydraulik lub automatyk,

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją obiektu mieszkalnego lub komercyjnego,

  • Umiejętności drobnych napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych,

  • Znajomość instalacji elektrycznych oświetlenie, zasilanie urządzeń,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP – mile widziane,

  • Mile widziana znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz, SAP, CCTV, KD,

  • Mile widziana - umiejętność obsługi sterowników uniwersalnych do central wentylacyjnych i węzłów cieplnych oraz wykonywania pomiarów instalacji niskoprądowych,

  • Znajomość prac ogólnobudowlanych.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Szkolenia producenckie z urządzeń i systemów, możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę, lub w innej formie, preferowanej przez pracownika,

  • Możliwość zatrudnienia na umowie B2B, lub na zlecenie,

  • Stałe i pewne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole profesjonalistów,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (auta firmowe, komplety narzędzi, laptopy itp.),

  • Wsparcie koordynatorów i kierowników,

  • Możliwość awansu zawodowego,

  • Posiadamy flotę nowych aut firmowych,

  • Pracownicy podejmujący z nami współpracę, pozostają z nami na lata.

  • Nasz zasób nieruchomości to głownie nowe budynki od renomowanych developerów

O nas

Nasza firma, od wielu lat zajmuje się obsługą techniczną nieruchomości, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, oraz usługami budowlano/remontowymi. Obsługujemy prestiżowe obiekty w województwach Mazowieckim i Dolnośląskim. Obsługujemy największych w Polsce Deweloperów, współpracujemy z firmami zarządzającymi nieruchomościami i zarządami właścicielskimi, oraz Zleceniodawcami Komercyjnymi.