Logo Pracuj.pl

Konserwator - Technik

Remo-VipO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób technicznych, samodzielnych i zaangażowanych w pracę do obsługi technicznej Wspólnot Mieszkaniowych.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w budynku,
  • Bieżąca obsługa, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako: elektryk, hydraulik lub automatyk,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją obiektu mieszkalnego lub komercyjnego,
  • Umiejętności drobnych napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych,
  • Znajomość instalacji elektrycznych oświetlenie, zasilanie urządzeń,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP – mile widziane,
  • Mile widziana znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz, SAP, CCTV, KD,
  • Mile widziana - umiejętność obsługi sterowników uniwersalnych do central wentylacyjnych i węzłów cieplnych oraz wykonywania pomiarów instalacji niskoprądowych,
  • Znajomość prac ogólnobudowlanych.

To oferujemy

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Szkolenia producenckie urządzeń, systemów, możliwość rozwoju zawodowego,

Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę, lub w

innej formie, preferowanej przez pracownika,

Możliwość zatrudnienia na umowie B2B, lub na zlecenie,

Stałe i pewne wynagrodzenie,

Przyjazną atmosferę w młodym zespole profesjonalistów,

Niezbędne narzędzia do pracy (auta firmowe, komplety narzędzi, laptopy itp.),

Wsparcie koordynatorów i kierowników,

Możliwość awansu zawodowego,

Posiadamy flotę nowych aut firmowych,

Pracownicy podejmujący z nami współpracę, pozostają z nami na lata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Nasza firma, od wielu lat zajmuje się obsługą techniczną nieruchomości, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, oraz usługami budowlano/remontowymi. Obsługujemy prestiżowe obiekty w województwach Mazowieckim i Dolnośląskim. Obsługujemy największych w Polsce Deweloperów, współpracujemy z firmami zarządzającymi nieruchomościami i zarządami właścicielskimi, oraz Zleceniodawcami Komercyjnymi.

Konserwator - Technik, Wrocław