Logo Pracuj.pl

Konserwator Urządzeń Dźwigowych / Pomocnik

Otis Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja urządzeń dźwigowych: wind i/lub schodów ruchomych,
  • Współpraca z klientami firmy w obszarze wymiany części,
  • Pełnienie dyżurów i uczestniczenie w interwencjach,
  • Raportowanie prac oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na konserwację urządzeń dźwigowych - dla kandydatów na konserwatorów,
  • Mile widziane uprawnienia na konserwację schodów ruchomych,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Czynne prawo jazdy kat.B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako samodzielny Konserwator lub jako Pomocnik Konserwatora.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych uprawnień oraz premie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania nowych uprawnień,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód do użytku prywatnego (dla konserwatorów)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta sportowa, karty przedpłacone na Święta, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie),
  • Szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Selekcja nadesłanych CV

2

Rozmowa Kwalifikacyjna

Konserwator Urządzeń Dźwigowych / Pomocnik, Poznań