Oferta pracy

Konserwator Urządzeń Dźwigowych / Pomocnik

Otis Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja urządzeń dźwigowych: wind i/lub schodów ruchomych,

  • Współpraca z klientami firmy w obszarze wymiany części,

  • Pełnienie dyżurów i uczestniczenie w interwencjach,

  • Raportowanie prac oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na konserwację urządzeń dźwigowych - dla kandydatów na konserwatorów,

  • Mile widziane uprawnienia na konserwację schodów ruchomych,

  • Uprawnienia SEP do 1kV,

  • Czynne prawo jazdy kat.B,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako samodzielny Konserwator lub jako Pomocnik Konserwatora.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych uprawnień oraz premie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania nowych uprawnień,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód do użytku prywatnego (dla konserwatorów)

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta sportowa, karty przedpłacone na Święta, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie),

  • Szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja nadesłanych CV

2

Rozmowa Kwalifikacyjna