Oferta pracy

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Schindler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja urządzeń dźwigowych, schodów i chodników ruchomych

  • Ocena stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych

  • Świadczenie usług pogotowia dźwigowego

  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach

  • Współpraca z klientem i użytkownikiem urządzeń

Nasze wymagania

  • Uprawnienia w zakresie konserwacji dźwigów

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w branży dźwigowej lub pokrewnej

  • Otwartość na naukę

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Kultura bezpieczeństwa pracy

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Prawo do jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych

  • Atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, bilety do kin i teatrów, dofinansowanie do wypoczynku, przenośne zestawy do parzenia kawy i herbaty podczas pracy w terenie)

  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, telefon)

  • Umowa o pracę

  • Inwestycja w Twój rozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Schindler Polska Sp. z o.o.

Dołącz do zespołu Schindler Polska i wspólnie z nami rozwijaj krajobraz polskich miast. Nasze windy, schody i chodniki ruchome poprawiają jakość codziennego życia, ułatwiając przemieszczanie się. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, konserwowaniem i modernizacją miejskich systemów mobilności. Wszystkie te zadania wykonujemy z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, korzystających z naszych urządzeń. Wywodzimy się ze Szwajcarii i mamy ponad 140 lat doświadczenia w transporcie bliskim. Wyróżnia nas nie tylko szwajcarski rodowód, ale też innowacyjność naszych rozwiązań oraz eksperci, którzy współtworzą nasz zespół.

W Polsce zatrudniamy już ponad pół tysiąca osób. Pracując w Schindler wywindujesz swoją wiedzę, umiejętności i zdobędziesz cenne doświadczenie w branży, która nigdy nie stoi w miejscu.

Przewiń do profilu firmy

Pomożesz nam utrzymywać świat w ruchu?

Dołącz do dynamicznej organizacji, w której atmosfera, pasja i działanie łączą ludzi i są

kluczowe do osiągania znakomitych wyników biznesowych.

Daj się poznać - prześlij nam swoją aplikację.