Logo Pracuj.pl

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

thyssenkrupp Elevator Eastern Europe GmbHO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja i utrzymanie sprawności urządzeń dźwigowych;
  • Usuwanie awarii, przeglądy okresowe, przygotowanie urządzeń pod odbiory UDT;
  • Pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego;
  • Kontakt z klientami firmy oraz z użytkownikami urządzeń;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych;
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV „E”;
  • Uprawnienia UDT na dźwigi lub schody ruchome;
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe;
  • Znajomość i przestrzeganie zasad BHP;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet szkoleń zawodowych;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Narzędzia potrzebne do pracy;
  • Możliwość finansowanie egzaminów na uprawnienia;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Konserwator Urządzeń Dźwigowych, świętokrzyskie