Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator urządzeń przeciwpożarowych

LUK-POŻ ŁUKASZ WYPARTO firmie

3 8005 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Firma Luk-Poż poszukuje kandydatów na stanowisko Inspektora- Konserwatora urządzeń Przeciwpożarowych

Opis stanowiska:

  • Kontrola oraz konserwacja podręcznego sprzętu gaśniczego- gaśnice , koce gaśnicze
  • Przegląd hydrantów zewnętrznych , wewnętrznych oraz zaworów hydrantowych
  • Przegląd systemów SSP - BOSCH, POLON, ARITECH , SATEL, SIEMENS, MANVIER
  • Przegląd systemów oddymiania i napowietrzania klatek schodowych -AFG, D+H , MERCOR itp.
  • Przegląd systemów tryskaczowych - VIKING, SPRINKLER
  • Przegląd oświetlenia ewakuacyjnego oraz awaryjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie Zawodowe, mile widziane Średnie
  • Ukończenie kursu inspektorów ochrony przeciwpożarowej- mile widziane
  • Znajomość przepisów przeciwpożarowych -mile widziane
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV- mile widziane
  • Znajomość obsługi i konserwacji systemów oddymiania AFG, D+H, MERCOR
  • Znajomość obsługi central SSP- BOSCH , POLON- mile widziana autoryzacja
  • Kurs konserwator podręcznego sprzętu gaśniczego - mile widziane
  • Kurs konserwatora hydrantów zewnętrznych , wewnętrznych- mile widziane
  • Znajomość obsługi instalacji tryskaczowych - Viking, Sprinkler
  • Kurs konserwatora detektorów GAZEX , DE TOX ,COMAG - mile widziana autoryzacja

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy- telefon , samochód służbowy
  • Przyjazną atmosferę
  • Elastyczny czas pracy

Ogłoszenie archiwalne