Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator urządzeń technicznych w Dziale Eksploatacyjnym - Sekcja Gospodarki Cieplnej

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy kotłów parowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze wykształcenie zawodowe (w dziedzinie gazownictwa, ciepłownictwa, elektroenergetyki, elektroniki, automatyki, mechaniki lub dziedzinach pokrewnych poparte stosownym doświadczeniem zawodowym),

  • Odpowiedni zestaw uprawnień przewidziany przepisami URE - zaświadczeń kwalifikacyjnych w zakresie eksploatacji:

  • instalacji i urządzeń elektroenergetycznych (Nr I E),

  • instalacji i urządzeń cieplnych (Nr II E), oraz

  • urządzeń, instalacji i sieci gazowych (Nr III E).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Pracę w doświadczonym zespole.

  • Pracę w dogodnej lokalizacji.

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

O nas

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie świadczy usługi zdrowotne w zakresie lecznictwa szpitalnego.