Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator urządzeń technologicznych – inspektor ochrony przeciwpożarowej

Radio PiK S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące naprawy instalacji elektrycznej

  • montaż instalacji elektrycznych oraz nowych urządzeń w zasilanie

  • usuwanie usterek i awarii urządzeń elektrycznych

  • wykonywanie napraw oraz konserwacji instalacje technologicznych, telefonicznych i komputerowych

  • wykonywanie terminowych przeglądów okresowych, badania instalacji oraz wyposażenia elektrycznego i ppoż. zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac

  • dokonywanie analiz przyczyn awarii zasilania urządzeń elektrycznych

  • nadzór nad bezpieczeństwem całej sieci elektrycznej i wszystkich urządzeń z nią związanych

  • dokonywanie terminowych przeglądów okresowych sprzętu gaśniczego, czujek i centralek alarmowych ppoż.

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony ppoż. dla nowo zatrudnionych pracowników,

  • dbanie o aktualizację instrukcji bezpieczeństwa pożarowego zgodnie z obowiązującymi przepisami ppoż.

  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość rysunku technicznego

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows

  • znajomość systemów instalacji elektrycznych i energetycznych

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • skuteczność oraz systematyczność w działaniu

  • podzielność uwagi, skupienie, spostrzegawczość, komunikatywność, dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność

  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę

  • szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju i awansu

  • szkolenia ppoż. oraz SEP do 1kV

Radio PiK S.A.

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” Spółka Akcyjna poszukuje kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy