Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator Urządzeń Telekomunikacyjnych – pracownik terenowy

Lucatel Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji obiektów technicznych - szaf telekomunikacyjnych aktywnych i pasywnych;

  • Kontrola stanu konstrukcji (obudowy zewnętrznej i wewnętrznej);

  • Sprawdzenie stabilności konstrukcji wsporczych;

  • Kontrola stanu zamków, zabezpieczeń;

  • Sprawdzenie szczelności i wyprowadzeń (przepusty) kabli do szafy;

  • Wymiana filtrów, oczyszczanie kanałów wentylacyjnych, uszczelnianie, czyszczenie elementów i porządkowanie otoczenia obiektów;

  • Oznakowywanie szaf, malowanie szaf, usuwanie reklam oraz graffiti;

  • Regulacja nastaw termostatów grzałek i wentylatorów;

  • Pomiar skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, rezystancji izolacji, pomiarów temperatury i napięcia baterii;

  • Sprawdzenie prawidłowości podłączenia do uziemienia ekranów kabli;

  • Wykonywanie drobnych napraw ślusarskich, wymiana zawiasów i zamków;

  • Raportowanie wykonanej pracy w terenie w mobilnym systemie informatycznym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne zawodowe kierunkowe, preferowane wykształcenie średnie kierunkowe (telekomunikacja, teleinformatyka, teletransmisja i pokrewne);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie telekomunikacyjnej;

  • Wiedza praktyczna z zakresu wykonywania pomiarów stało- i zmiennoprądowych;

  • Umiejętności manualne w zakresie wykonywania drobnych prac naprawczych;

  • Praktyczna podstawowa wiedza z zakresu sieci optycznych (FO) i miedzianych (CU);

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski;

  • Doświadczenie zawodowe w instalacji i uruchamianiu (konfigurowaniu) urządzeń telekomunikacyjnych oraz wiedza praktyczna z zakresu konserwacji szaf aktywnych ONU będą dodatkowymi atutami;

  • Uprawnienia SEP do 1kV (w przypadku braku – gotowość do uzupełnienia).

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjność - praca w równoważnym czasie pracy.

To oferujemy

  • Zróżnicowane formy zatrudnienia - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę z mikro przedsiębiorcą (działalność gospodarcza);

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania oraz osiąganych rezultatów;

  • Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska i charakteru zatrudnienia/współpracy;

  • Szkolenia uzupełniające kwalifikacje niezbędne do świadczenia usług/pracy;

  • Wsparcie doświadczonych pracowników i dodatkowe szkolenia kompetencyjne.

Lucatel Sp. z o.o.

Lucatel Sp. z o.o. jest dostawcą usług utrzymania, projektowania i budowy sieci dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych. W związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista Urządzeń Teletransmisyjnych – pracownik terenowy

Przewiń do profilu firmy

Cechy osobowościowe kandydata

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • Komunikatywność;

  • Sumienność i punktualność;

  • Chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń;

  • Zdolności manualne w zakresie wykonywania ślusarskich prac naprawczych.

Praca na terenie CAŁEJ POLSKI, a szczególnie na terenie województw: zachodniopomorskie, lubuskie, podlaskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, dolnośląskie, opolskie.