Konserwator urządzeń wentylacji, klimatyzacji i instalacji gazów medycznych

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

  • Alpejska 42, Wawer, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Alpejska 42

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej kontroli sprawności, wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji (w tym czyszczenie i dezynfekcja elementów układów i wymiana filtrów

  • usuwanie usterek i wykonywanie napraw urządzeń i systemów wentylacji oraz klimatyzacji (systemów typu VRV, splitów, agregatów wody lodowej, różnorodnych urządzeń grzewczo-chłodzących, urządzeń chłodniczych) zainstalowanych w obiektach Narodowego Instytutu Kardiologii

  • czynności montażowe , konserwacyjne i eksploatacyjne związane z instalacjami gazów medycznych, sprężarkowni powietrza, maszynowni próżni, dystrybucja gazów medycznych w butlach do jednostek organizacyjnych Instytutu, zbiornikami gazów skroplonych i sprężonych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie) w kierunku wentylacji i klimatyzacji lub pokrewnym

  • doświadczenie w zakresie napraw i konserwacji urządzeń oraz systemów wentylacji klimatyzacji i chłodniczych

  • uprawnienia kwalifikacyjne do pracy przy eksploatacji urządzeń, elektroenergetycznych grupy 1 (E1) i grupy 2 (E2) w zakresie eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • dobry stan zdrowia (brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m, sprawność ruchowa)

  • samodzielność i zaangażowanie w realizację przydzielonych zadań i obowiązków

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii oraz ich usuwania

  • umiejętność obsługi sterowników i automatyki, central wentylacyjnych

  • wysoka kultura pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność

Mile widziane

  • certyfikat F-Gaz (warunek niekonieczny)

„Narodowy Instytut Kardiologii w Warszawie Aninie ul. Alpejska 42 poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Technicznym na stanowisko: konserwator urządzeń wentylacji, klimatyzacji i instalacji gazów medycznych

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez system elektroniczny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.