Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym

CS NATURA TOUR Sp. z o.o.

Tomasza Edisona 2

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac remontowo-budowlanych związanych z utrzymaniem właściwego stanu technicznego pomieszczeń, budynków i budowli;

  • konserwacja i drobne naprawy urządzeń hydraulicznych i grzewczych;

  • konserwacja i drobne naprawy urządzeń technicznych i instalacji wodno-kanalizacyjnej;

  • wykonywanie drobnych prac stolarskich, blacharskich;

  • obsługa sprzętu i wykonywanie prac gospodarczych związanych z utrzymaniem ładu i porządku na terenie obiektu;

  • wykonywanie prostych prac ogrodniczych;

  • obsługa sprzętu, maszyn i urządzeń warsztatowych;

  • przemieszczanie i ustawianie sprzętów, mebli i wyposażenia w obrębie budynku;

  • przestrzeganie zasad racjonalnego i oszczędnego zużycia materiałów i energii;

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego związanych z działalnością i funkcjonowaniem CKS Warszawa.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe;

  • umiejętność wykonywania drobnych prac remontowo-budowlano-konserwacyjnych, hydraulicznych i sanitarnych;

  • podstawowa znajomość zasad pracy na stanowisku robotniczym;

  • znajomość podstawowych zagadnień technicznych w obszarach mechaniki, budownictwa, budowy maszyn, elektryki, układów sterujących;

  • znajomość i przestrzeganie zasad określonych w dokumentacji techniczno- ruchowej maszyn i urządzeń;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dokładność;

  • rzetelność;

  • punktualność;

  • samodzielność.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie techniczne;

  • uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV;

  • uprawnienia do obsługi i konserwacji sieci i instalacji cieplnych;

  • uprawnienia do obsługi i konserwacji kotłów wodnych na paliwa płynne.

To oferujemy

  • satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie należącej do Grupy PKP;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Stabilna firma z Grupy PKP istniejąca od 2000 r., działająca w branży turystyczno-szkoleniowej posiadająca sieć Centrów Konferencyjno-Szkoleniowych oraz ośrodków wypoczynkowych na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

  • CV