Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator w Dziale Energetycznym

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuO firmie

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Jurija Gagarina 11

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór, konserwacja, naprawa węzłów cieplnych,

  • bieżący nadzór, konserwacja i naprawa central wentylacyjnych,

  • bieżący nadzór, konserwacja i naprawa instalacji c.o.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie n/w instalacji,

  • uprawnienia energetyczne na n/w instalacje.

To oferujemy

  • pracę w aktywnym zespole przy realizacji ciekawych zadań,

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet socjalny.

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

zatrudni pracownika na stanowisko

Brokera Innowacji – obszar I

w Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

z dopiskiem ,,Dział Energetyczny” w terminie do dnia 16.04.2021 r.