Oferta pracy

Konserwator

Castorama PolskaO firmie

Castorama Polska

Popularna 71

Warszawa

KonserwatorNumer ref.: Castorama Warszawa Włochy, ul. Popularna 71

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór
nad właściwym funkcjonowaniem urządzeń w sklepie, czuwanie nad terminowością
i jakością wykonywanych w sklepie przeglądów i serwisów, wykonywanie bieżących prac o charakterze naprawczym i konserwacyjnym.

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • eksploatacyjne uprawnienia energetyczne – gr. 1, 2, 3
  • wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • gwarantowane premie roczne
  • dodatek za pracę w niedzielę
  • szereg szkoleń i rozwój również kandydatom bez doświadczenia

  • System premiowy oparty na wynikach
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
    – jak VIP
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Programy rozwojowe
  • Platforma kafeteryjna
  • Ubezpieczenie NNW
    i na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Pożyczki mieszkaniowe
  • Wsparcie z Funduszu Socjalnego w przypadkach losowych i nielosowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy