Oferta pracy

Konserwator

Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii NaukO firmie

Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk

Pawińskiego 5A

Warszawa

Konserwator

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne (drobne prace instalacyjne, ślusarskie, naprawy i malowanie ścian i sufitów, przemeblowania, drobne naprawy mebli ),
  • reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe,
  • przyjmowanie dostaw (np. środków czystości, nowego wyposażenia, urządzeń),
  • inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,
  • asystowanie firmom zewnętrznym podczas wykonywanych prac w budynku.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa znajomość oprogramowania komputerowego MS Office (Word, Excel),
  • zdolności manualno-techniczne,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,
  • zdolność do samodzielnej organizacji pracy,
  • sumienność i obowiązkowość,
  • chęć uczenia się i przyswajania wiedzy technicznej,
  • uprawnienia SEP G1 E (mile widziane).

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet dodatkowy (pakiet socjalny, m.in- 13-ta pensja, dofinansowanie wypoczynku, karty sportowe).

Dokumenty proszę składać elektronicznie za pomocą przycisku aplikowania.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

CV można składać do 27.11.2020.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy