Oferta pracy

Konserwator

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Cyfrowy Polsat S.A.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące przeglądy oraz naprawy i konserwacje instalacji i urządzeń,

  • Przewóz materiałów na potrzeby Spółki;

  • Dbałość o należyty stan techniczny nieruchomości;

  • Wykonywanie prac porządkowych i administracyjnych na terenie nieruchomości;

  • Wykonywanie drobnych prac remontowo – konserwacyjnych w obiektach Spółki;

  • Dokonywanie zakupów na potrzeby zaopatrzenia Spółki;

  • Codzienna obsługa techniczna użytkowanego sprzętu technicznego, dopilnowanie wykonania przez serwis przeglądów i napraw związanych z przebiegiem lub przepracowanymi motogodzinami;

  • Właściwe wykorzystanie sprzętu i środków zgodnie z ich przeznaczeniem.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność,

  • Kategoria Prawa jazdy T lub B+E (uprawnienia do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

To oferujemy

  • Pracę w największej w Polsce Grupie medialno – telekomunikacyjnej;

  • Umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karnetu sportowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna