Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator

Hotel Tulip Residences Warsaw TargowaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy pracownika do drobnych prac remontowych, ogólnobudowlanych i instalacyjnych (proste prace elektryczne i hydrauliczne) do pracy w otwierającym się obiekcie hotelowym

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie i umiejętności „złotej rączki”

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zapewniamy stałą pracę pn-pt w stabilnej firmie

  • Zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z rynku condo i inwestycji hotelowych, świadczącą usługi operatorskie, doradcze i pośrednictwa sprzedaży. W naszym zespole pracują profesjonaliści od lat związani z branżą hotelarską w Polsce.

Nowo otwierający się hotel Tulip Residences Warsaw Targowa w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: Konserwator.