Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator

TEATR ATENEUM im. STEFANA JARACZA

Stefana Jaracza 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie drobnych napraw i uzupełniania instalacji elektrycznych i osprzętu elektrycznego w budynkach teatru

  • bieżąca konserwacja instalacji sanitarnej oraz usuwanie drobnych usterek i awarii

  • monitorowanie stanu wyposażenia i wykonywanie podstawowych prac naprawczych: ślusarskich, stolarskich i montażowych

  • realizowanie prac związanych z przemieszczaniem sprzętów i materiałów (przeprowadzki, przemeblowania)

  • prace malarskie i tynkarskie

  • inne bieżące prace zlecone przez kierownika działu administracyjno-gospodarczego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • zdolności manualne typu „złota rączka”

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • uprawnienia SEP 1 kV

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w Teatrze z wieloletnią tradycją

  • pracę w ciekawym, twórczym środowisku

  • stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę)

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy

Dodatkowe informacje: tel. 725502187

Warunki aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie życiorysu/CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku "aplikuj"

Teatr zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami