Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator

Wyndham Wroclaw Old Town

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy wyposażenia hotelowego i urządzeń

  • Usuwanie drobnych usterek zgłoszonych przez personel porządkowy

  • Wykonywanie niewielkich prac budowlanych zapewniających estetykę obiektu

  • Pomoc w pracach porządkowych

  • Ścisła współpraca z działem recepcji, służby pięter

  • Dbałość o estetykę i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (szczególnie z hotelu będzie bardzo mile widziane)

  • Lubisz majsterkować i znasz nowinki techniczne

  • Dokładność i rzetelność wykonywanych prac

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne).

To oferujemy

  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Benefity pozapłacowe (pakiet usług medycznych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie usług sportowych, spotkania i programy integracyjne, owoce i napoje na dzień dobry, posiłki pracownicze)

  • Ciekawą pracę z doskonałą atmosferą.

  • Możliwość uczestnictwa we wprowadzeniu na polski rynek hotelowy jednej z największej sieci na świecie – Wyndham Hotels.

  • Zniżki na pobyty pracownicze w hotelach na całym świecie

O nas

Wyndham Wroclaw Old Town to pierwszy obiekt w Polsce międzynarodowej sieci zlokalizowany w centrum Wrocławia – w sąsiedztwie Rynku. Jeśli chcesz uczestniczyć we wprowadzeniu i tworzeniu prestiżowej marki w naszym mieście – czekamy, aby odkryć i rozwijać Twoje największe atuty.

Do naszego zespołu szukamy Pracownika technicznego/Konserwatora, który w codziennej pracy będzie dbał o należyty stan techniczny pokoi hotelowych i restauracji oraz części ogólnodostępnych.