Oferta pracy

Konserwator - Zaopatrzeniowiec

PromitisO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:

- utrzymanie właściwego stanu technicznego w placówkach firmy,
- prowadzenie bieżących prac naprawczo - remontowych,
- wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości wokół budynków oraz terenów zielonych,
- realizacja bieżących zakupów,
-  wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

- umiejętności techniczne i remontowo- budowlane,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- sumienność i dokładność w wykonywanych obowiązkach,
- zaangażowanie oraz komunikatywność,
- rzetelność i dbałość o jakość wykonanej pracy,
- punktualność.

Oferujemy:

- umowę o pracę na cały etat,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy,
- samochód służbowy,
- jasny system wynagrodzeń.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy