Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator

  • Zduny (pow. starogardzki), pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kooperol Sp. z o.o.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Konserwator

    Miejsce pracy: Zduny (pow. starogardzki)
    Region: pomorskie

    Główne obowiązki:

    • Wykonywanie różnych drobnych prac naprawczych budynku, m.in. prace budowlane i ślusarskie
    • Wykonywanie drobnych prac remontowych np. malowanie, naprawy mebli i stolarki drewnianej
    • Kontrola i dbałość o obiekt

    Wymagania:

    • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
    • Predyspozycje manualne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zaangażowanie
    • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w weekendy)
    • Umiejętność obsługi narzędzi elektromechanicznych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina

    Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV klikając w przycisk aplikowania.
    W temacie prosimy wpisać „Konserwator”.

    Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. Nr 133, poz. 883.