Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator - Złota Rączka

Claro sp. z o.o. sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych i konserwacyjnych

  • Przeprowadzanie bieżących napraw uszkodzonego wyposażenia, sprzętu, maszyn

  • Weryfikowanie stanu technicznego nieruchomości należących do firmy

  • Dokonywanie drobnych zakupów dla potrzeb firmy

  • Wsparcie techniczne Działu Zaopatrzenia i Logistyki oraz Zarządu

Nasze wymagania

  • Zdolności techniczne (tzw. złota rączka)

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy minimum kat. B

  • Niekaralność

  • Odpowiedzialność

  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę, wynagrodzenie do ustalenia

  • Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej

  • Samochód służbowy, telefon, laptop

CLARO to prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży.

Przewiń do profilu firmy