Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator - złota rączka

HR for Business Sp. z o.o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie usterek i drobnych awarii

  • Przeglądy okresowe różnych instalacji np. elektrycznej, hydraulicznej, sanitarnej, teletechnicznej

  • Bieżące naprawy zepsutych elementów

  • Montaż nowych urządzeń

  • Inne czynności konserwatorskie np. prace stolarskie, malowanie itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętności tzw. 'złotej rączki'

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, klimatyzacyjnych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia SEP grupy I do 1 kV , eksploatacja i dozór oraz uprawnienia grupy II

To oferujemy

  • wypłatę zawsze na czas - masz to jak w banku!

  • umowę o pracę

  • pracę na 1 zmianę - reszta dnia należy do Ciebie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • stabilizację - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30 - letnim doświadczeniem na rynku

  • pracę z najlepszymi - zatrudniamy 30 tys. osób

  • wsparcie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych przełożonych

  • możliwość korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej

Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe wymagania wyślij nam swoją aplikację.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 013 106

Szukasz pracy, w której możesz realizować swoja pasję do majsterkowania?

A może jesteś na emeryturze i chcesz dodatkowo zarobić?

Jeśli tak, to nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Złotej Rączki

Przewiń do profilu firmy