Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor Mechanik

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:
    Poznań

    Dział:
    R&D

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie zaawansowanych technicznie maszyn i urządzeń;
    • Udział w projektach rozwojowych;
    • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej;
    • Wsparcie produkcji podczas montażu i uruchomienia;
    • Współpraca z działami konstrukcji w grupie Homag.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – Mechanika i Budowa Maszyn;
    • Znajomość programu modelowania 3D, mile widziane CATIA V5;
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
    • Gotowość do wyjazdów do Niemiec;
    • Dobra znajomość zagadnień technicznych;
    • Doświadczenie w konstrukcji maszyn (maszyny do obróbki drewna, maszyny transportowe).

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie dostarczającej produkty klasy premium;
    • Kontakt z nowoczesną technologią;
    • Praca w międzynarodowym zespole;
    • Dynamiczne środowisko pracy;
    • Pakiet socjalny, szeroki program szkoleniowy.

    The Innovationeering Group.

    Jeśli technologia jest Twoją pasją, a branża 4.0 całkowicie Cię fascynuje, to HOMAG jest miejscem dla Ciebie. Jako międzynarodowy dostawca rozwiązań dla przemysłu drzewnego jesteśmy otwarci na innowacyjne impul-sy/rozwiązania, które sprawiają, że procesy są bardziej wydajne. Będziesz mieć swobodę działania w globalnym zespole w ramach stabilnego lidera globalnego rynku w drodze do cyfrowej epoki przemysłowej.

    Kontakt
    Natalia Bartkowiak, Human Resources
    HOMAG Polska Sp. z o.o.
    Osoby zainteresowane udziałem w
    rekrutacji zapraszamy do przesłania