Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Śmigiel, Leszno, Kościan, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALVO firma produkcyjno-handlowa poszukuje osoby na stanowisko:
    KONSTRUKTOR
    Miejsce pracy: Śmigiel, woj. wlkp.

    Kim jesteśmy?

    ALVO dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, sal operacyjnych hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych. Instalujemy sale operacyjne i produkujemy wyroby medyczne dla szpitali na całym świecie od ponad 25 lat.

    Podstawowe wartości

    Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

    Dlaczego warto u nas pracować?

    Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca w środowisku projektowym?
    Dołącz do naszego zespołu!
    Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi!

    Główne zadania:

    • Projektowanie produktów w środowisku 3d Autodesk, Inventor
    • Tworzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
    • Praca projektowa związana z wyposażaniem w wyroby medyczne i sekcyjne szpitali oraz klinik w kraju i zagranicą
    • Projektowanie wyrobów medycznych
    • Nadzór nad realizacją projektów
    • Nadzór nad tworzoną dokumentacją projektową i produkcyjną
    • Bieżąca współpraca z działem produkcyjnym i handlowym

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechanika lub podobne)
    • Doświadczenie na stanowisku konstruktor lub podobnym co najmniej 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Bardzo dobra znajomość i obsługa środowiska Inventor oraz AutoCad
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
    • Mile widziana znajomość dodatkowego języka (niemiecki, hiszpański, arabski)
    • Mile widziana znajomość produktów medycznych i zasad funkcjonowania nowoczesnego bloku operacyjnego

    Oferujemy:

    • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ciekawą pracę w wieloosobowym zespole konstruktorów
    • Inspirujące środowisko, metody pracy oparte na design thinking
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Umowę o pracę na cały etat
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Udział w projektowaniu urządzeń medycznych i czynny wpływ na poprawę warunków klinicznych

    CV prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ, podając w temacie nazwę stanowiska:

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

    www.alvo.pl

    Na podstawie art. 23 ust.1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w aplikacji, obecnie i w przyszłości, przez ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska, do celów rekrutacji.

    Administratorem danych jest ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania celu przetwarzania danych-przeprowadzenia rekrutacji w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

    Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

    Informujemy, że kontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami.