Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor aluminium

DAN DAV SP. Z O.O.O firmie

  • Drwinia (pow. bocheński)

    Drwinia (pow. bocheński), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie ofert konstrukcji aluminiowych współpraca z działem ofertowym

  • analiza dokumentacji technicznej dostarczonej Oferentowi

  • dokonywanie uzgodnień z klientem oraz dostawcami

  • analiza oraz przekazywanie wytycznych do działu produkcji

  • bieżąca obsługa zgłoszeń serwisowych oraz zapytań klientów

  • bieżąca obsługa dostawców lub podwykonawców

  • nadzór w procesie realizacji zleceń / kontraktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne mile widziane wyższe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora lub technologa produkcji w zakresie konstrukcji aluminiowych

  • znajomość programów specjalistycznych (Aluprof) oraz Auto Cad na poziomie bardzo dobrym

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność , systematyczność , optymizm

  • mile widziana komunikatywność języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy

  • praca w rozwijającym się zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • możliwość pracy zdalnej lub w określonych godzinach

  • konieczne oprzyrządowanie do pracy wraz z samochodem służbowym do celów wyjazdowych

  • możliwość rozwoju w naszych strukturach

  • udział w szkoleniach, w tym także, językowych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

DAN DAV SP. Z O.O.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz indywidualnie podejście do każdego projektu pozwoliły nam utrzymać się w czołówce firm, na rynku usług związanych ze szkłem, aluminium, stalą, stalą nierdzewną i kratami rolowanymi. Specjalizujemy się w indywidualnych i nietypowych realizacjach, które wykonujemy na terenie całej Europy. Dobieramy najlepsze materiały i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki temu otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od naszych Klientów. Wyróżniamy się nowoczesnym parkiem maszynowym, logistyką, krótkimi terminami realizacji i konkurencyjnymi cenami, ale przede wszystkim doświadczeniem i zaangażowaniem pracowników.

Przewiń do profilu firmy