Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor aluminium

FILPLAST SP. Z.O.O.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie produkcji dla drzwi i okien aluminiowych, konstrukcji p-poż, fasad oraz ogrodów zimowych

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówienia

  • Przygotowywanie ofert w programie kalkulacyjnym

  • Opracowywanie zamówień oraz współpraca z działem przygotowania produkcji

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasze wymagania

  • Wiedza branżowa (aktualne trendy, montaż stolarki)

  • Znajomość oprogramowania technologicznego, MBCAD, Yawal Constructor

  • Znajomość systemów Aluprof

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność

  • Znajomość rynku okuć i szkła

  • Umiejętność przygotowania dokumentacji montażowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Możliwość wdrażania własnych innowacji i pomysłów

  • Rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach

Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Kim jesteśmy?

Od 1990 roku produkujemy okna, drzwi i rolety. Zatrudniamy blisko 400 pracowników. Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia.

Przewiń do profilu firmy