Konstruktor asystent

FEERUM S.A.O firmie

  • Okrzei 6, 59-224 Chojnów, Polska, Legnica

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zadania:

  • Pomoc w bieżącej pracy biura konstrukcyjnego
  • Wykonywanie modeli 3D
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Projektowanie i konstruowanie urządzeń
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej urządzeń, instrukcji obsługi, instrukcji montażu oraz dokumentacji techniczno–ruchowej
  • Kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów;
  • Przyczynianie się własnymi ideałami i pomysłami do rozwoju oraz optymalizacji projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny
  • Znajomość programu SolidWorks (i podobnego systemu 3D będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Podstawowa wiedza na temat technologii wykonywania prac mechanicznych
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (także w innym języku)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Odpowiedzialność, samodzielność i terminowość;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego

Umiejętność wykonywania obliczeń statycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania
  • Dobre warunki ubezpieczenia grupowego

 CV prosimy składać osobiście w dziale kadr FEERUM S.A. lub wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy