Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor-automatyk

Cedat Sp. z o. o.

  • Budowlanych 19, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Budowlanych 19

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie ruchu maszyn i linii produkcyjnych,

  • zamawianie aparatów oraz urządzeń,

  • wykonywanie dokumentacji elektrycznej na nowe inwestycję oraz modernizacje,

  • projektowanie procesów technologicznych,

  • praca stacjonarna, czasami delegacje do naszych oddziałów w Rogowcu i Stawigudzie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - elektryk, automatyk,

  • umiejętność czytania oraz wykonywania schematów elektrycznych zasilania i sterowania urządzeń,

  • znajomość aparatów elektrycznych – aparatów łączeniowych, czujników, falowników.

Mile widziane

  • podstawy programowania sterowników PLC,

  • znajomość systemów wizualizacji (np. Asix Askom).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • stabilność zatrudnienia zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności od 5000 brutto- pln,

  • możliwość przyuczenia i rozwoju zawodowego,

  • grupowe ubezpieczenie,

  • dodatkowa opieka medyczna,- karta FIT PROFIT.

Cedat Sp. z o. o. - polski producent chemii budowlanej marki CEKOL, firma działająca na rynku od 30 lat.

Informacje o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie www.cekol.pl

Przewiń do profilu firmy