Konstruktor - Automatyk

  • Gniezno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.11.2017
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 14.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma TREPKO S.A jest polską filią koncernu TREPKO A/S z siedzibą w Danii, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego. Nasza firma w Gnieźnie stanowi centrum produkcyjno-logistyczne całego koncernu Trepko.

Nasze produkty dostarczamy do ponad 90 państw na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR - AUTOMATYK
Miejsce pracy: Gniezno

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie koncepcji sterowania maszyn pakujących, udział w projektowaniu maszyn, realizacja bieżących zleceń oraz udział w pracach rozwojowych
  • Tworzenie programów do sterowników, paneli operatorskich oraz napędów elektrycznych
  • Tworzenie dokumentacji montażowej, schematów elektrycznych, wykazów, katalogów części elektrycznych
  • Aktywny udział podczas realizacji projektu
  • Uruchamianie maszyny i sprawdzanie funkcji, udział w testach na terenie firmy
  • Udział w uruchomieniach maszyn u klienta
  • Przestrzeganie terminowości prowadzonych prac
  • Archiwizowanie i nadzór nad stworzoną dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalność automatyka, mechatronika
  • Znajomość programowania sterowników PLC (AB, Siemens) i paneli operatorskich, znajomość techniki napędowej
  • Znajomość czytania schematów elektrycznych i maszynowego rysunku technicznego
  • Uprawnienia eksploatacyjne do 1kV
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku  w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Znakomite możliwości rozwoju oraz zdobycie doświadczenia przy realizacji międzynarodowych projektów,
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV
za pomocą przycisku APLIKUJ
lub na adres: kadry@trepko.pl z dopiskiem: Konstruktor-automatyk
Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji zarówno obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TREPKO S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Informujemy, że Administratorem danych jest TREPKO S.A z siedzibą w Gnieźnie przy ul. Roosevelta 116. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się