Ta oferta pracy jest nieaktualna od 363 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Automatyk

  • Gniezno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TREPKO S.A jest polską filią koncernu TREPKO A/S z siedzibą w Danii, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego. Nasza firma w Gnieźnie stanowi centrum produkcyjno-logistyczne całego koncernu Trepko.

    Nasze produkty dostarczamy do ponad 90 państw na całym świecie.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    KONSTRUKTOR - AUTOMATYK
    Miejsce pracy: Gniezno

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie koncepcji sterowania maszyn pakujących, udział w projektowaniu maszyn, realizacja bieżących zleceń oraz udział w pracach rozwojowych
    • Tworzenie programów do sterowników, paneli operatorskich oraz napędów elektrycznych
    • Tworzenie dokumentacji montażowej, schematów elektrycznych, wykazów, katalogów części elektrycznych
    • Aktywny udział podczas realizacji projektu
    • Uruchamianie maszyny i sprawdzanie funkcji, udział w testach na terenie firmy
    • Udział w uruchomieniach maszyn u klienta
    • Przestrzeganie terminowości prowadzonych prac
    • Archiwizowanie i nadzór nad stworzoną dokumentacją techniczną

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalność automatyka, mechatronika
    • Znajomość programowania sterowników PLC (AB, Siemens) i paneli operatorskich, znajomość techniki napędowej
    • Znajomość czytania schematów elektrycznych i maszynowego rysunku technicznego
    • Uprawnienia eksploatacyjne do 1kV
    • Biegła znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku  w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Znakomite możliwości rozwoju oraz zdobycie doświadczenia przy realizacji międzynarodowych projektów,
    • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy

    W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV
    za pomocą przycisku APLIKUJ
    lub na adres: [email protected] z dopiskiem: Konstruktor-automatyk
    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji zarówno obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TREPKO S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
    Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

    Informujemy, że Administratorem danych jest TREPKO S.A z siedzibą w Gnieźnie przy ul. Roosevelta 116. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.