Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor- Automatyk

PRONAR Sp. z o.o.O firmie

PRONAR Sp. z o.o.

Mickiewicza 101A

Narew (pow. hajnowski)

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie oprogramowania w środowisku CoDeSys wg. Ustalonych wytycznych

  • Tworzenie wizualizacji panelów HMI

  • Rozwijanie oprogramowania

  • Dobór komponentów w projektowanych rozwiązaniach

  • Uruchomienie oraz testy funkcjonalne działania maszyny

  • Przygotowanie oraz emisja dokumentacji oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( automatyka oraz kierunki pokrewne w dziedzinie automatyki)

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zawodzie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność programowania sterowników PLC,

  • Znajomość języków programowaniaL LD, FBD, ST, pochodne C++

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego,

  • Mile widziana znajomość platformy programowania CoDeSys

  • Znajomość programów CAD (Solid Edge)

  • Znajomość jęz. angielskiego (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej)

  • Mile widziane doświadczenie z innych dziedzin technicznych (hydraulika siłowa, elektronika),

  • Umiejętności manualne (lutowanie, obsługa: multimetru, oscyloskopu)

  • Prawo jazdy kat.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Ambitny zespół otwarty na wszystkie kreatywne rozwiązania

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w strukturach Firmy

Firma PRONAR Sp. z o.o. w Narwi jest wiodącym producentem maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie. Jesteśmy również największą i najszybciej rozwijającą się firmą na Podlasiu zatrudniającą ponad 2300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy