Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor - automatyk / programista - komputer lotu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka AkcyjnaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szubińska 107, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna

Szubińska 107

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • objęcie roli programisty komputera lotu (autopilota) w projektach prowadzonych przez WZL2,

  • odpowiedzialność za implementację modelu matematycznego układu sterowania UAV cienkościennych,

  • wprowadzanie korekt na podstawie danych doświadczalnych,

  • wprowadzanie zmian w oprogramowaniu autopilota po zmianach konstrukcyjnych platformy lotniczej,

  • stosowanie kryteriów jakościowych w procesie wytwarzania oprogramowania,

  • zarządzanie zmianami i rozwojem oprogramowania dla danego projektu,

  • uczestniczenie w komunikacji z partnerami biznesowymi w ramach projektów w roli programisty,

  • współudział w budowaniu kompetencji w obszarze wytwarzania i utrzymania oprogramowania na potrzeby wewnętrznego Centrum Kompetencyjnego BSP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe,

  • doświadczenie zawodowe: wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania systemów wbudowanych; wieloletnie doświadczenie w projektach z zastosowaniem rozwiązań niskopoziomowych czasu rzeczywistego, sterowania automatyką; doświadczenie w programowaniu regulatorów PID,

  • znajomość zagadnień związanych z integracją danych z sensorów INS, GPS, ADC,

  • ugruntowane umiejętności obsługi komunikacji RS i CAN,

  • znajomość standardów i metodyk projektowania, wytwarzania i opisu oprogramowania UML,

  • znajomość języków C/C++,

  • znajomość zagadnień z zakresu architektury pokładowych układów sterowania oraz terminologii lotniczej,

  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny aerodynamiki,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

To oferujemy

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.