Oferta pracy

Konstruktor Automatyk

SaMASZ Sp. z o.o.

  • Trawiasta 1, Zabłudów
    Zabłudów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Trawiasta 1

Zabłudów

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie koncepcji sterowania maszyn rolniczych

  • dobór odpowiednich komponentów i określenie ich specyfikacji zamówieniowej

  • opracowywanie schematów ideowych i funkcjonalnych układów sterowania maszyn

  • opracowanie programów sterujących

  • uczestnictwo w badaniach, testach laboratoryjnych i polowych

  • wdrażanie nowych rozwiązań i ulepszanie istniejących

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z obszaru: automatyki i robotyki lub mechatroniki i elektryki

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane przy projektowaniu układów sterowania maszyn mobilnych)

  • umiejętność wykonywania testów i odpowiedniego raportowania wyników oraz wyciągania wniosków

  • dobra znajomość i umiejętność obsługi programów CAD (SolidEdge)

  • praktyczna znajomość reguł projektowania i programowania

  • umiejętność współpracy zespołowej i dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • wiedza z obszaru zagadnień hydrauliki siłowej

  • doświadczenie w branży rolniczej

  • znajomość zagadnień loT

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm w województwie podlaskim

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • korporacyjna karta kredytowa

  • firmowa biblioteka

  • stołówka firmowa

SaMASZ – producent wysokiej jakości maszyn rolniczych i komunalnych.

Jesteśmy rodzinną firmą z 38 letnim stażem, która obecnie zatrudnia ponad 900 osób. Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn.

Produkujemy innowacyjne maszyny zielonkowe i komunalne. W naszej fabryce powstało ich już ponad 140 000. Tworzymy Smart Factory, czyli fabrykę opartą na systemach cyberfizycznych, zintegrowanych z zaawansowanymi technologiami produkcyjnymi oraz na nowatorskich metodach organizacji produkcji i zarządzania.

Razem z nami weźmiesz udział w ciekawych projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, opartym na koncepcji Industry 4.0.

Przewiń do profilu firmy