Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor / Automatyk

ARGO-HYTOS Polska sp. z o.o.

  • Zator

    Zator, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie przemysłowych urządzeń kontrolno-pomiarowych, układów powiązanych oraz fragmentów sterowania

  • nadzór oraz prowadzenie dokumentacji produktów: techniczno-ruchowej, dokumentacji CE oraz powiązanych, kart katalogowych, CAD, CREO Windchill, SAP oraz powiązanych

  • kontrola procesu produkcji i wdrożenia projektowanych układów

  • kontakt z klientem w celu optymalizacji projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów)

  • doświadczenie w projektowaniu przy pomocy CAD

  • znajomość tworzenia i czytania schematów elektrycznych

  • samodzielność, dokładność, inicjatywa

  • wysoka kultura pracy, autoodpowiedzialność

  • chęć i umiejętność pracy zespołowej

  • znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B, otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe

Mile widziane

  • znajomość programów Creo, Windchill, SAP, LabVIEW

To oferujemy

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • umowę o pracę

ARGO-HYTOS jest jednym ze światowych liderów branży hydrauliki siłowej.

Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Czechach, Polsce, Chinach i Indiach.

W fabrykach i kilkunastu oddziałach na całym świecie pracuje ponad 1600 osób.

Przewiń do profilu firmy