Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

UNIBEP S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie analizy dokumentacji projektowej konstrukcyjnej w zakresie prawidłowości przyjętych rozwiązań,

  • Opracowanie rozwiązań zamiennych w stosunku do przyjętych w dokumentacji projektów konstrukcyjnych,

  • Analiza jakościowa i ilościowa rozwiązań analogicznych,

  • Wsparcie techniczne działu ofertowania, analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,

  • Współpraca z producentem, dostawcą oraz Inwestorem w zakresie rozwiązań systemowych i zagadnień technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego min. inżynierskiego,

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako samodzielny konstruktor,

  • Uprawnień budowalnych do projektowania bez ograniczeń,

  • Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki konstrukcji; żelbetowych, stalowych,

  • Znajomość programów obliczeniowych - Robot, ABC Płyta itp.

  • mile widziane doświadczenie pracy w BIM.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

UNIBEP S.A.

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Przewiń do profilu firmy