Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

AX sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.ax.com.pl

AX Automotive Experience Sp. z o.o. jest dostawcą usług inżynierskich dla przemysłu motoryzacyjnego. Głównym obszarem działalności jest projektowanie elementów wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego samochodów oraz projektowanie maszyn i lini produkcyjnych. Rozwijamy projekty czołowych światowych producentów samochodów, takich jak Audi, BMW, Land Rover, Mercede-Benz. Specyfika pracy opiera się na bardzo bliskim połączeniu wszystkich dziedzin motoryzacji takich jak: opracowywanie stylistyki, konstrukcja elementów plastikowych, blaszanych giętych i tłoczonych, niezawodność, ergonomia, wytrzymałość oraz estetyka.

Konstruktor

Opis stanowiska:

Poszukujemy młodych, zdolnych osób, których pasją jest szeroko pojęta motoryzacja.

Zakres obowiązków:

Projektowanie elementów z tworzyw sztucznych (zderzaki, grille, spojlery, listwy progowe, kanały powietrzne, dyfuzory, panele drzwiowe, konsole środkowe, listwy ozdobne, etc.),  elementów blaszanych giętych i tłoczonych w środowisku  Catia v5, NX.

lub

Projektowanie komponentów maszyn oraz linii produkcyjnych w środowisku Solid Edge

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowana Mechanika i Budowa Maszyn
  • znajomość programu do projektowania 3d w stopniu podstawowym (Catia, NX, Solid Edge, Inventor,Creo).

Poszukujemy również studentów oraz absolwentów chcących związać swoją karięrę z branża motoryzacyjną, chętnych do nauki procesu projektowania przy pomocy wyżej wymienionych narzędzi CAD.

Oferujemy:

  • udział w projektach dla czołowych europejskich producentów pojazdów,
  • pracę w kraju i zagranicą,
  • dynamiczny rozwój osobisty związany z poznawaniem specjalistycznego "know-how" branży motoryzacyjnej,
  • możliwość nauki od doświadczonych specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne