Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BOLARUS SA - jeden z największych krajowych producentów urządzeń chłodniczych
    i niskotemperaturowych dedykowanych m. in. dla sektora wyposażenia sklepów,
    gastronomii oraz medycyny i laboratoriów,

    poszukuje do swojej siedziby w Bochni kandydatów / kandydatek na stanowisko:
    Konstruktor
    Miejsce pracy: Bochnia

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie/konstruowanie i wdrażanie do produkcji urządzeń chłodniczych
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
    • Przygotowywanie BOM
    • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych i jakościowych związanych z wdrożeniem wyrobu do produkcji
    • Tworzenie rysunków w 2D, 3D

    Wymagania:

    • Wykształcenie  kierunkowe: chłodnictwo lub automatyka i robotyka
    • Znajomość programów  Auto Cad, Inventor (2D i 3D)
    • Doświadczenie na stanowisku konstruktora mile widziane
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
    • Umiejętność zarządzania projektem
    • Samodzielność i decyzyjność
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Obsługa komputera w środowisku Windows, pakiet Office
    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o stabilnej marce
    • Realne możliwości rozwoju zawodowego
    • Narzędzia niezbędne do pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
    (CV + list motywacyjny) do dnia 26.05.2019r.

    Przesyłając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Konstruktor ogłoszonej 17kwietnia 2019r. i prowadzonej przez firmę Bolarus SA.

    Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne ”.

    bottom